Türkçe

20-21 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakültesi ev sahipliğinde, %100 online olarak dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmaları” konferansımıza hoş geldiniz. Konferansımızın temel amacı, iletişim ve kültürel bilişim alanının farklı disiplinlerinde çalışmakta olan akademisyenleri bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımı sağlamaktır. Konferans, Dünya’nın farklı ülkelerinden akademisyenleri bir araya getirmeyi amaçlarken, siz değerli araştırmacılara da iletişim ve kültürel bilişim alanlarından çalışmalarınızı değerli akademisyenlere sunma fırsatı sağlamaktadır. Konferansın resmi dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Konferans, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi, Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Ege Üniversitesi Çeşme Turizm Fakülteleri tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.

Konferansımıza Kültürel İletişim, İletişim, Turizm, Medya Çalışmaları, Radyo, Televizyon, Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Ekonomi, Yöneticilik, Siyasal İletişim, İnsan Kaynakları, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık, Yeni Medya, Eğitimde İletişim, İletişimde Uzaktan Eğitim, İletişimde Etik, Sağlık İletişimi, Dijital Yetkinlikler ve Dijital Okuryazarlık, Güzel Sanatlar ve iletişim ve medya çalışmalarına yönelik diğer çalışmalarınızla katılabilirsiniz.

Konferans Katılım Bedeli: 250 TL
Konferans Ücretinin Yatırılması Gerekli Banka Bilgileri:
Banka: T.C ZİRAAT BANKASI
Şube: AYDIN ŞUBESİ
Şube Kod: 33
Hesap Ad-Soyad: ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
IBAN: TR350001000033920885105001

Konferansa, 250 kelimeyi aşmayan Türkçe ya da İngilizce özetlerle katılabilirsiniz. Özetlerinizi lütfen LINKTEKİ örnek belgeye göre düzenleyerek, 10 Mayıs 2021 tarihine dek cicms2021@gmail.com adresine gönderiniz.
Kabul belgenizi aldıktan sonra ise, lütfen konferans sunum bilgileri için web sayfamızda bulunan “PRESENTATIONS” başlığından gerekli bilgileri alınız.

Örnek belge

Önemli Tarihler:
> 1 Aralık 2020: Konferans duyurusu.
> 10 Mayıs 2021: Konferans özet gönderimi son tarih.
>13 Mayıs 2021: Konferans sunum videolarının gönderimi için son tarih.
> 15 Mayıs 2021: Konferans katılım bedeli yatırımı için son gün.
> 20-21 Mayıs 2021: CICMS Konferansı
> 31 Temmuz 2021: Tam metinlerin gönderimi için son tarih.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Konferansa gönderilmiş olan özetler için özet e-kitap, 1 Haziran 2021 tarihinde katılımcılara sunulacaktır. Ancak tam metinler için ayrı bir kitap yayınlanmayacak olup, tam metinlerinizi 2009 yılından bu yana yayın yapmakta olan Erciyes İletişim Dergisine https://dergipark.org.tr/tr/pub/erciyesiletisim adresi aracılığı ile gönderebilirsiniz. Derginin taranmakta olduğu indeksler:

Konferans düzenleme komitesi:
Prof.Dr. Mehmet AYDIN (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi)
Prof.Dr. M. Bilal ARIK (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi)
Prof.Dr. Hakan AYDIN (Erciyes Üniversitesi)
Prof.Dr. Bilgehan GÜLTEKİN (Ege Üniversitesi)
Doç.Dr. Aysel ÇETİNKAYA (Kocaeli Üniversitesi)
Doç.Dr. Behiç Alp AYTEKİN (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi)
Doç.Dr. Mustafa Özgür SEÇİM (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi)
Türker SÖĞÜTLÜLER (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi)